października 14, 2023

 

 

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że należę do raczej łagodnie oceniających. Nie lubię znęcać się nad tekstem i autorem, do każdego staram się podchodzić indywidualnie i z myślą, że każdy przecież kiedyś zaczynał. A nawet jeśli nie zaczynasz, to również nie ma powodów do obaw, rzadko kiedy staję się opryskliwa ;) No dobrze, czasami zdarza mi się ironizować... ale tylko wtedy, gdy zostanę sprowokowana!

Największą uwagę zwracam na kreację bohaterów i ogólnie przyjętą fabułę. Błędy także zaznaczę, jednak jeśli nie są szczególnie rażące to nie będą miały większego wpływu na ocenę końcową.

W poezji biorę pod lupę w zasadzie wszystko: formę, słownictwo, budowę, konteksty, chwyty, emocje, przekaz, oryginalność, etc.

Na chwilę obecną limit w mojej kolejce wynosi 1, nie wykluczam jednak, że w bliższej bądź dalszej przyszłości się on zwiększy.

Proza – przyjmę tekst o długości do 40 tys znaków ze spacjami (1 arkusz wydawniczy),

Poezja – maksymalnie 8 utworów (długość bez znaczenia).


Jeżeli źle znosisz krytykę/dopiero zaczynasz przygodę z pisaniem – koniecznie zaznacz to w zgłoszeniu. Postaram się wypracować rozwiązanie, które zadowoli nas obu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Wiktoria L , Blogger